NAJLEPSZA CHOREOGRAFIA

Muzyka to coś więcej niż zbiór nut, tonów i taktów – łączy w sobie kreatywność, sztukę i pasję w kontekście czasowym. Perfekcja czasowa stanowi ramy muzyki – zarówno w oryginale, jak i w reprodukcji. Aktywne głośniki Manger s1 podążają za tą choreografią bardziej konsekwentnie niż jakikolwiek inny głośnik, dzięki czemu są w stanie odtwarzać muzykę w sposób niezafałszowany i holistyczny.

CZAS DOJRZAŁOŚCI

Wierna reprodukcja dźwięku jest celem firmy Manger Audio od ponad 50 lat. Cała wiedza, całe doświadczenie w badaniach, inżynierii i rzemiośle na przestrzeni tych lat znajdują odzwierciedlenie w systemach dźwiękowych Manger s1. Ich ponadczasowy design stanowi elementarną część całej konstrukcji. Mistrzowsko wykonana obudowa zapewnia elektronice i obudowie warunki pracy, które są kluczowe dla doskonałej reprodukcji.

DESIGN I TECHNOLOGIA W HARMONII

Ich atrakcyjny kształt sprytnie ukrywa wysiłek i skrupulatność włożoną w każdy szczegół głośnika Manger s1. Ultra stabilna rama wewnątrz głośnika zapobiega szkodliwym dla dźwięku rezonansom ścian obudowy i falom stojącym we wnętrzu. Obudowy są starannie osadzone w przedniej ściance o grubości 1,5 milimetra (!), a każda z nich ma własną zamkniętą komorę. Obficie zaokrąglone krawędzie obudowy zmniejszają dyfrakcję dźwięku, optymalizują zachowanie promieniowania i podkreślają ponadczasową elegancję tych wyjątkowych głośników.

Nasz zespół służy pomocą w konfiguracji, ustawieniach oraz serwisie sprzętu.

Link

Subskrypcja

Dołącz do naszej społeczności audiofili i otrzymuj regularnie ekskluzywne aktualizacje, nowości ze świata sprzętu audiofilskiego oraz dostęp do wyjątkowych ofert i promocji.

©2023. SMG - Social Marketing Geek